نصب نیمکت و باکس های زباله بتنی در بوستان ها و فضای سبز شهری مناطق و نواحی شهریار

در پی ابتکار پرسنل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری شهریار پس از ساخت نیمکت و باکس های زباله در این سازمان عملیات نصب و جاگذاری این باکس ها در سطح شهر آغاز گردید.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری شهریار؛ مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری شهریار در این راستا گفت: از سیاست‌های اصلی این سازمان استفاده از کمترین امکانات برای بیشترین خدمات رسانی است و این راهکاری است که با آن میتوان ضمن بهبود خدمات رسانی باعث کاهش هزینه‌ها شد.

شعبان عیوضی افزود: از اقدامات بسیار خوب این سازمان با توجه به تاکیدات شهردار مبنی بر بهره‌گیری از نیروهای با استعداد، کارآمد و متخصص، در اقدام و ابتکاری با ساخت نیمکت های بتنی و باکس های زباله ضمن ایجاد افزایش عمر و استحکام بخشی به این سازه های مبلمان شهری ابتکاری نیز در این راستا برای کاهش اعتبارات ناشی از خرید باکس در صدر اقدامات خود قرار دهیم.

وی افزود: این باکس ها هم اکنون توسط همکارانم در سطح شهر به ویژه بوستانها و فضای سبز شهری، مسیرهای پیاده روی ،شهرک های وائین، امیریه ، بلوار تعاون شهریار و شهرک مریم نصب گردیده است تا شهروندان بتوانند از آن بهره‌مند شوند.

وی یادآور شد :یکی از نکات مثبت این ابتکار رنگ آمیزی متفاوت و در عین حال تغییر آن با توجه به سلایق مختلف و همچنین بهره گیری از تصاویر اسلیمی، آموزشی و هشدار دهنده است که انشاالله در گام بعدی از آن بهره مند خواهیم شد.

 
 
  
  
  
  
  
 
 
 

تاریخ:
1401/10/28
تعداد بازدید:
553
منبع:
Powered by DorsaPortal