معاون خدمات شهری شهرداری شهریار؛
طرح ساماندهی دستفروشان شهریار آغاز گردید

عباس روزه دار از آغاز طرح ساماندهی دستفروشان در خیابان ولیعصر (عج) و بلوار اصلی فاز یک (اندیشه) خبر داد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری شهریار؛ عباس روزه دار معاون خدمات شهری شهرداری شهریار در این خصوص گفت : امروز یکی از مهمترین دغدغه های مدیریت شهری شهریار که مورد تأکید شهردار است و چهره بصری نامناسبی به محیط پیرامونی خیابان های پر تردد در شهرهای همجوار با پایتخت داده، حضور دستفروشان و خرده فروشان می باشد.

عباس روزه دار در ادامه افزود : لذا با توجه به حساسیت‌های مدیریتی، در راستای ساماندهی این ناهنجاری اجتماعی به همت همکارانم در واحد رفع سد معبر و با همیاری نیروی انتظامی، اقدام به جمع آوری و ساماندهی دستفروشان و صنوف مزاحم در سطح شهر شهریار بویژه خیابان ولیعصر (عج) و بلوار اصلی فاز یک اندیشه نمودیم.

وی یادآور شد : این طرح که با حفظ کرامت شهروندی و انسانی به اجرا در می آید، ابتدا با نصب بنر و تذکرات لسانی به دستفروشان اجرایی و سپس نسبت به جمع آوری این عزیزان اقدام می گردد.

معاون خدمات شهری شهرداری شهریار یادآور شد : در اجرای این طرح ضمن شناسایی دستفروشان واقعی نسبت به انتقال به مکان مناسبی جهت کسب روزی و فروش محصولاتشان اقدام خواهد گردید.

وی در پایان افزود : هم اکنون این طرح در خیابان ولیعصر (عج )شهریار آغاز و سپس در خیابان اصلی فاز یک اندیشه به اجرا در آمد تا بتوانیم در این حوزه اقدامی کاربردی و مفید برای این مهم انجام دهیم.

 
  
  
  
  
 
  
  
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

تاریخ:
1401/10/20
تعداد بازدید:
711
منبع:
Powered by DorsaPortal