عملیات آسفالت جاده دینارآباد شهریار به اجرا درآمد

در راستای سیاست های خدمات رسانی شهرداری شهریار، برای بهبود وضعیت آسفالت معابر و بلوار ها در تمام نقاط سطح شهر مسیر روستای دینارآباد تا میدان نماز شهریار آسفالت گردید.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری شهریار؛ مصطفی عموزاده معاون فنی و عمرانی شهرداری شهریار گفت: طرح نهضت آسفالت شهرداری شهریار از جمله پروژه های بسیار فشرده و مهم معاونت عمرانی در سال جاری بوده و این حوزه تمام تلاش خود را در جهت انجام پروژه در کوتاه ترین زمان برای رفاه حال مردم بکار گرفته است.

مصطفی عموزاده افزود: میدان ورودی شهریار( نماز ) تا روستای دینارآباد از جمله مسیرهایی است که به دلیل خطر های ترافیکی که در این جاده شهروندان با آن روبرو بودند عملیات بهسازی و رفع مشکلات آن در دستور کار شهرداری قرار گرفت و خوشبختانه به محض رفع معارض و اجرای رفوژ میانی آن شاهد آسفالت این مسیر هستیم.

معاون فنی و عمرانی شهرداری شهریار تصریح کرد : با توجه به حجم تردد بالای این مسیر که متصل کننده روستاهای اسکمان، دینارآباد، دهشاد بالا و پایین و شهرهای همچون نسیم شهر ، نصیرآباد، گلستان و غیره است عملیات اجرایی آن در کوتاه ترین زمان ممکن در حال انجام می باشد که امیدواریم باعث رضایتمندی مردم گردد.

وی یادآور شد : علی رغم محدودیتهای آب و‌هوایی پروژه بهسازی معابر همچنان در سطح شهر در حال اجرا می باشد.

 
 
  
  
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
تاریخ:
1401/10/05
تعداد بازدید:
757
منبع:
Powered by DorsaPortal