بازدید نماینده مجلس شورای اسلامی در حوزه مشق از نحوه اجرای پروژه زیرگذر بسیج

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری شهریار؛ با حضور حسین حق وردی نماینده مردم شهرستانهای غرب استان تهران در مجلس شورای اسلامی، محمدصادق کولی وند شهردار شهریار و معاون فنی و عمرانی، اعضای شورای اسلامی و دیگر مسئولین، از نحوه اجرا و پیشرفت پروژه زیرگذر بسیج شهریار بازدید بعمل آمد.

در این بازدید مدیر شرکت آباد راهان پارس که وظیفه ساخت این پروژه را بر عهده گرفته ضمن تقدیر از همکاری مجموعه شهرداری، در خصوص اقدامات انجام گرفته در راستای پیشرفت کاری خود را ارائه و به برخی از مشکلات نیز در حوزه ترافیک و موانع موجود اشاره کرد.

شهردار شهریار نیز در این بازدید اظهار داشت: یکی از دغدغه های مهم مدیریت شهری اتمام این پروژه بدلیل شرایط ترافیکی مسیر میدان جهاد تا میدان بسیج است که همکارانم با پیگیری و نظارت جدی تمام اهتمام خود را برای به سرانجام رساندن آن تا پایان امسال بکار بسته اند.

محمدصادق کولی وند همچنین خاطر نشان کرد : با جلساتی که در طول هفته به صورت مستمر با مجری این پروژه برگزار می گردد تمام مشکلات احصا شده و تمهیدات لازم در خصوص رفع و سرعت بخشیدن به اتمام آن در دستور کار گرفته است.

حسین حق وردی نماینده مردم شهرستانهای شهریار ، قدس و ملارد در مجلس شورای اسلامی نیز پس از این بازدید ضمن ابراز خرسندی از انتخاب پیمانکار قوی و با تجربه برای این پروژه بیان داشت: با اهتمام و تلاشی که امروز مشاهده می شود قطعا شاهد به سرانجام رسیدن آن در آینده نزدیک خواهیم بود و بخشی از مشکلات عمده ترافیکی در این مسیر مرتفع خواهد شد.

 


  
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

تاریخ:
1401/10/04
تعداد بازدید:
862
منبع:
Powered by DorsaPortal