برگزاری مانور مشترک ستاد برف روبی شهرداری شهریار

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری شهریار؛ به منظور آمادگی نیروهای عملیاتی در فصل بارندگی وتسهیل وروانسازی در تردد شهروندان با حضور باغبانی معاون عمرانی فرمانداری ویژه شهرستان شهریار ، اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای ، پلیس راهنمایی ورانندگی ، نیروی انتظامی ، هلال احمر ، اورژانس ، آتش نشانی ، شهرداری های مناطق ونواحی شهرشهریار در بلوار ناد علی رستمی مانور مشترک ستاد برف روبی شهریار برگزار گردید .

معاون خدمات شهری شهرداری شهریار در حاشیه بازدید مانور گفت: همزمان با آغاز فصل زمستان در راستای ارزیابی میزان آمادگی پرسنل شهرداری شهریار اقدام به برگزاری مانور برف روبی با تجهیزات تعریف شده بصورت مشترک‌ نمودیم.

عباس روزه دار افزود: تمرکز سازمان خدمات شهری در فصل پایانی سال برروی نحوه آمادگی کارکنان خدمات شهری در روزهای برف و بارش نزولات آسمانی بود لذا بااین هدف سعی شده از امکانات وتجهیزات موجود بهترین بهره برداری انجام گردد که خوشبختانه توانستیم با حمایت های شهردار و زحمات همکارانم چندین دستگاه خودرو خدماتی را مجهز به دستگاه برف نموده تا بتوانیم در مواقع لزوم از آن استفاده نماییم .

وی تصریح کرد : در کنار تجهیز این ماشین آلات 4 دستگاه خودرو نمک پاش کاملا مکانیزه نیز در اختیار این سازمان است تا بتوانیم به موقع و با سرعت نسبت به انجام ماموریت های پیش رو تمهیدات لازم را به کار ببریم .

روزه دار اظهار داشت : آماده سازی چند دستگاه لودر ، گریدر ، تانکر آب ، خودرو نیسان برف روب ، خودرو آتش نشانی مجهز به برف روب و دیگر تجهیزات امکانات فردی از جمله اقداماتی بوده است که شهرداری شهریار در راستای بازدهی بیشتر ماموریت های این ستاد در اولویت اقدامات خود گنجانده است.

وی در پایان بیان کرد: ارزیابی بسیار خوبی از مانور امروز که با محوریت فرمانداری شهرستان شهریار و با حضور ادارات ذیربط برگزار گردید نسبت به عملکرد دستگاه ها وشهرداری شهریار انجام گرفت وامیدواریم در زمان لازم بتوانیم برای رضایتمندی شهروندان ثمر بخش باشیم.

  
  
  
  
  
  
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

تاریخ:
1401/10/03
تعداد بازدید:
647
منبع:
Powered by DorsaPortal