تولید نیمکت ها و باکس های زباله بتنی با ابتکار کارکنان سازمان فضای سبز شهرداری شهریار

مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری شهریار از ابتکار جدید و اقتصادی این سازمان در راستای تولید نیمکت ها و باکس های پسماند بتنی خبر داد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری شهریار؛ شعبان عیوضی رییس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری در این خصوص افزود: از آنجا که یکی از وظایف اصلی ما در جهت حفظ بیت المال، عدم اسراف و بهینه استفاده کردن از ظرفیت ها و پتانسیل های موجود است لذا در ابتکار نو با همکاری پرسنل این سازمان اقدام به قالب گیری باکس های بتنی نمودیم.

وی افزود :این باکس ها علاوه بر مقاومت و طول عمر بسیار خوب، موجب کاهش اعتبارات در این خصوص و جلوگیری از سرقت و مشکلات دیگر ، از خلاقیت های خوب این سازمان محسوب می شوند.

مدیر عامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری شهریار یادآور شد: خوشبختانه با حمایت‌های شهردار و زحماتی که پرسنل کاردان، با تجربه و متخصص سازمان منظر شهری انجام دادند، توانستیم از این امکان در شرایطی برخوردار شویم که تخصیص اعتبارات با حساسیت های بیشتری بودجه بندی می گردد و برای خرید این باکس ها و نیمکت ها که در بوستانها و سطح شهر مورد استفاده قرار می گیرد از شرکتهای تولید کننده باید چندین برابر هزینه های فعلی اعتبار صرف می شد که با این اقدام صرفه جویی اقتصادی قابل توجهی را موجب شد.

عیوضی افزود :در طراحی و نوع رنگ آمیزی این باکس ها به دلیل اینکه زمینه یکنواخت دارند و در کارگاههای سازمان تولید می شوند، می توانیم طرح و رنگ آمیزی جدید و ابتکارات نو مورد استفاده قرار دهیم.

وی در پایان بیان کرد: اگر خلاقیت و استعداد پرسنل و کارکنان مورد توجه قرار گیرد و قطعا در راستای اقدامات بهینه، مدیریت مسیر بهتری را خواهد پیمود، به واقع شاهد اتفاقات بسیار خوب در حوزه های خدمات رسانی عمومی به ویژه در حوزه زیباسازی خواهیم بود.

 
    
    
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

تاریخ:
1401/09/29
تعداد بازدید:
666
منبع:
Powered by DorsaPortal