برگزاری مراسم تحلیف عضو جدید شورای اسلامی شهر شهریار

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری شهریار؛ در یکصد و پنجمین جلسه رسمی و علنی شورای اسلامی شهریار به ریاست حسین راد و با حضور نماینده فرمانداری ویژه شهرستان شهریار، محمدصادق کولی وند شهردار شهریار و اعضای شورای اسلامی شهر شهریار، مرتضی احمدی بعنوان عضو جدید پارلمان شهری شهریار تحلیف گردید.

مرتضی احمدی پس از قرائت سوگند به قرآن کریم در حفظ و امانت مسئولیت و حق و حقوق مردم گفت: امیدواریم در کنار همه همکارانم در شورای اسلامی شهر بتوانیم منشأ خدمات و کارهای ماندگار برای مردم شریف شهرمان باشیم. 
عضو جدید شورای اسلامی شهریار گفت: قطع به یقین انجام کارهای بزرگ نیاز به یکدلی و یکرنگی مجموعه شورای اسلامی و شهردار و همه پرسنل شهرداری دارد. بطور کلی در حوزه اجرایی همه مسئولین که در مدیریت شهرستان نقش دارند ، انشالله کمک کنند تا با تعامل سازنده و ارتباط خوب بتوانیم کارهای ماندگاری را برای مردم خوب شهریار به یادگار بگذاریم و در پایان دوره ششم شورای اسلامی ضمن گرفتن نمره قبولی از مردم ، به نیکی از ما یاد نمایند.

گفتنی است پس از عدم حضور یکی از اعضای شورای اسلامی شهریار طبق قانون عضو علی البدل جایگزین عضو غایب شد که مرتضی احمدی بعنوان عضو اول علی البدل به مجموعه شورای اسلامی شهر ورود پیدا کرد.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

تاریخ:
1401/09/28
تعداد بازدید:
617
منبع:
Powered by DorsaPortal