پیام تبریک شهردار شهریار به مناسبت روز ملی حمل و نقل
محمدصادق کولی وند شهردار شهریار با صدور پیامی فرا رسیدن 26 آذر ماه روز ملی حمل و نقل را بر همه زحمتکشان تلاشگر در این عرصه ضمن عرض تبریک عرض بیان کرد:
26 آذرماه در تقویم روز ملی حمل و نقل نام گرفته است که نشان از ابعاد مهم مقوله حمل و نقل به عنوان یکی از نقاط حیاتی ، اجتماعی و اقتصادی دارد. لذا تفکر و تعمق به نقش تاثیرگذار حمل و نقل باعث می گردد تا بتوان با ارتقاء شاخصه های این حوزه موثر، راه های توسعه و سازندگی را با قوت بیشتری طی کرد. از سوی دیگر شاخه های کاربردی حمل و نقل در حوزه شهرها و مدیریت شهری است که در این بین رانندگان وسایل حمل و نقل عمومی توانسته اند با از خودگذشتگی و فداکاری خدمات ارزنده ای را در سرما و گرما به شهروندان ارائه دهند و باید قدر و منزلت این خدمات را همیشه دانست.
لذا قدردانی از جایگاه این عزیزان در روز ملی حمل و نقل عمومی ، وظیفه کوچکی است برای همه ما تا قدر وجود این زحمتکشان بی منت را همواره بدانیم.
اینجانب ضمن تبریک روز ملی حمل و نقل بر تمامی مجاهدان این عرصه بویژه رانندگان بهره برداران سازمان حمل و نقل عمومی شهرداری شهریار، آرزوی موفقیت و سربلندی و عزت همیشگی را از خداوند برای این عزیزان مسئلت دارم. 
تاریخ:
1401/09/26
تعداد بازدید:
576
منبع:
Powered by DorsaPortal