برگزاری اولین همایش آموزش زلزله شناسی در شهریار

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری شهریار؛ به همت شهرداری شهریار اولین همایش آموزش زلزله شناسی با حضور یزدی مهر سرپرست اداره کل مدیریت بحران استانداری تهران، شفیع زاده معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان شهریار، محمدصادق کولی وند شهردار شهریار، علی صادقی نائب رییس شورای اسلامی شهریار، اشجعی بخشدار مرکزی شهریار، حمیدرضا دمرچی لو رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار و جمعی از مسئولان در سالن همایش الغدیر برگزار شد.

در ابتدای این مراسم کارشناسان حوزه زلزله شناسی در رابطه با خطر زلزله و مخاطرات آن مباحثی را مطرح نموده و برنامه ریزی، محاسبه، پیش بینی همه ابعاد، آسیب های بعد از زلزله و مناطق آسیب پذیر را یکی از اقدامات خوب برشمردند.

شهردار شهریار در حاشیه این مراسم گفت: هدف از برگزاری این مراسم کاهش آسیب های زلزله و همچنین پیشگیری ، شناخت ضعف و قوت ها قبل از رویداد زلزله یا بلایای طبیعی و آمادگی کامل در زمان بحران است.

محمدصادق کولی وند در پایان از مجموعه فرمانداری، هلال احمر و سایر دستگاه ها و کارشناسان که همکاری لازم جهت برگزاری این مراسم را داشتند تشکر نموده و اظهار امیدواری کرد که با برگزاری کلاس های مختلف در این حوزه سطح اطلاعات و نحوه عکس العمل در مواقع حادثه بهتر گردد.

 
 
    
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
تاریخ:
1401/09/21
تعداد بازدید:
651
منبع:
Powered by DorsaPortal