برگزاری مانور طرح زمستانی ستاد مدیریت بحران شهرداری شهریار

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری شهریار؛ به منظور آماده سازی پرسنل و بررسی توان اجرایی ، ارزیابی وضعیت ماشین آلات و ادوات شهرداری شهریار ، مانور طرح زمستانی ستاد مدیریت بحران با حضور علی اکبر اسماعیل آبادی معاون توسعه مدیریت و منابع، خدابخش محمدزاده پودینه معاون شهرسازی و معماری، عباس روزه‌دار معاون خدمات شهری و محمد رهنما رییس واحد موتوری شهرداری شهریار برگزار گردید. 

در این مانور معاون خدمات شهری شهرداری شهریار ضمن اشاره به تمهیدات اندیشیده شده توسط ستاد مدیریت بحران شهریار در خصوص مقابله با بارش نزولات آسمانی گفت: جلسات متعددی برای اجرای مطلوب طرح زمستانی این ستاد تشکیل و هماهنگی های لازم فی مابین معاونت خدمات شهری و سازمان آتش نشانی صورت پذیرفت.
وی افزود : در روزهای گذشته شاهد بارش برف پاییزی در سطح شهریار بودیم که خوشبختانه با توجه به پیش بینی های صورت گرفته در این ستاد با هیچ مشکلی حتی در محدوده های شهرهای همجوار مواجه نشدیم و این نشان از کار خوب و کارشناسی شده و مناسب همه دست اندرکاران این طرح دارد.
روزه دار در ادامه بیان کرد: با تصمیمات خوبی که در این ستاد به تصویب رسیده است 15ایستگاه برف‌روبی با ماشین آلات مجهز تجهیز شده است و در ایستگاه مرکزی نیز هزار تن شن و نمک دپو شده تا در مواقع لازم مورد استفاده قرار گیرد .
معاون خدمات شهر در پایان خاطر نشان کرد: هم اکنون با توجه به تاکیدات و راهبرد های شهردار تمام دستگاه‌های نمک پاش و برف روب شهرداری شهریار به سیستم مکانیزه مجهز شده که می توان به چهار دستگاه خودرو تمام مکانیزه نمک‌پاش ، سه دستگاه نیسان برف روب ، یک دستگاه لودر ، یک دستگاه گریدر و یک دستگاه جرثقیل و یک دستگاه خودرو آتش نشانی تجهیز شده به برف روب و .... اشاره نمود که در زمان بارش برف مورد استفاده قرار گیرد و امیدواریم با تعامل همه همکاران زمینه رضایتمندی شهروندان فراهم گردد.
 
 
  
  
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

تاریخ:
1401/09/17
تعداد بازدید:
786
منبع:
Powered by DorsaPortal